kwiecień 12, 2019

ŁAZIENKOWE MEBLE MODUŁOWE DO ZABUDOWY

Funkcjonalnie zaaranżowana łazienka będzie cieszyć ich użytkowników przez długie lata. Zwłaszcza doskonale dobrane i rozplanowane meble pozwolą nie tylko umieść w nich wszystkie potrzebne, choć na co dzień nieużywane przedmioty i produkty, ale również maja wpływ na odbiór estetyczny przestrzeni, rozświetlając czy optycznie powiększając przestrzeń.

Co jednak zrobić, gdy ogranicza nas metraż lub łazienka ma nietypowy, trudny do zaaranżowania kształt, jest wąska i ciasna? Jak dopasować od niej tradycyjne meble, o standardowych szerokościach i głębokościach? Jak wykorzystać wnęki i inne przestrzenie powstałe po tworzeniu rożnych zabudów? Można oczywiście udać się do stolarza i zamówić meble do zabudowy, ale… nie jest to już konieczne!

Meble modułowe

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się meble modułowe. I to nie tylko do salonu, sypialni czy przedpokoju. Meble modułowe coraz śmielej wchodzą do łazienki, gdzie z powodzeniem mieszczą się we wnękach, dopełniają zabudów stelaży pod toaletę, wykorzystują przestrzeń nad pralkami czy tworzą całe praktyczne meble-ścianki ze swoich elementów. Bez obaw, wspomniane “meblo-ścianki” tylko z nazwy cofają nas do poprzedniej epoki – aktualne  budują nowoczesna i elegancką przestrzeń, która ma charakter praktyczny i estetyczny.

Aranżacja łazienki z zabudową nad toaletą Aranżacja łazienki z zabudową nad toaletą Aranzacja łazienki z zabudowniem wnęki nad pralką

Multi OPEN i Multi GLASS do każdej łazienki

Meble modułowe, takie jak MultiOPEN czy MultiGLASS marki Ø NAS to kolekcja stworzona by estetycznie i funkcjonalnie zaaranżować, dopełnić  każdą przestrzeń – niezależnie od tego, czy jest to mała łazienka w bloku, czy przestronny salon kąpielowy.

Praktyczne szafki z drzwiami lakierowanymi na wysoki połysk [MultiOPEN] lub z drzwiami pokrytymi lustrem [MultiGLASS], o różnych szerokościach i wysokościach pozwalają na w pełni samodzielną i atrakcyjną aranżację łazienki.

Jest to bardzo inspirujące zajęcie, przypominające trochę grę w TETRIS – dzięki różnym wymiarom poszczególnych mebli, możemy tak poukładać, aby maksymalnie wypełniły dostępną przestrzeń.

Z elementów kolekcji można stworzyć więc funkcjonalne komplety i zestawy, dopasowane idealnie do potrzeb użytkowników, a także gabarytów łazienki — zarówno przestronnej, jak i niewielkiej – trudnej lub wąskiej.

Aranżacja łazienki z zabudową nad toaletą Aranżacja łazienki z wykorzystaniem szafek MultiOPEN i MultiGLASS | Ø NAS  Aranżacja łazienki z zabudową z szafek lustrzanych nad umywalkami

Ciekawe zestawy modułowe do łazienki i nie tylko

W jaki sposób wykorzystać meble modułowe? Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Modułowość tych kolekcji – ich cecha charakterystyczna – oraz neutralna kolorystyka i różnorodność wymiarów i funkcjonalności sprawiają, że można je wykorzystać w wielu przypadkach:

  • w łazience – jako zabudowa wnęk, zabudowa przestrzeni nad pralką, ciąg szafek nad umywalkami
  • w pokoju dziennym – jako ciekawa aranżacja szafek do przechowywania i ekspozycji bibelotów
  • w holu – jako element garderoby – szafki do przechowywania butów, kurtek i płaszczy

Aranżacja łazienki z zabudową z szafek lustrzanych nad umywalkami Aranżacja łazienki - wykorzystanie szafek MultiOPEN i MultiGLASS - Ø NAS Aranżacja pokoju - wykorzystanie szafek MultiOPEN i MultiGLASS - Ø NAS

Aranżacja łazienki - MultiOPEN i MultiGLASS- Ø NAS Aranżacja łazienki z zabudową nad toaletą - MultiOPEN i MultiGLASS- Ø NAS Aranżacja łazienki - zabudowa MultiOPEN i MultiGLASS nad pralką - Ø NAS

 

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter