wrzesień 12, 2019

DEFRA ZAPRASZA NA TARGI WARSAW HOME

Dowiedz się więcej o Defra i Ø NAS na targach Warsaw Home!

Odwiedź nasze stoisko w dniach 3-6 października i zobacz, co nowego do łazienki małej, średniej i całkiem dużej możemy Ci zaproponować! Zapewniamy, że pośród propozycji meblowych i aranżacyjnych naszych dwóch marek – Defra i Ø NAS – z pewnością dostrzeżesz coś interesującego, innowacyjnego i zaskakującego.

Co będzie można zobaczyć na targach?  W bajecznie pięknej scenerii, zainspirowanej widokami Doliny Baryczy (gdzie siedzibę ma nasza firma) pokażemy najbardziej funkcjonalne i niezwykle praktyczne aranżacje do łazienki mini, midi i maxi.

 

Zaproszenie na targi Warsaw Home - 3-6 października 2019

Parę słów o Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz organizowane przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o.. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home to zarówno platforma biznesowa dla krajowych i międzynarodowych kontraktacji, jak również przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Szczególną zaletą tych targów jest fakt, że od paru lat z sukcesem zrzesza architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych, czego efektem są piękne i wygodne wnętrza.

Co nowego na targach Warsaw Home?

Na targach Warsaw Home stawiamy na swobodę aranżacji i wolność wyboru. Zaprezentujemy różnorodne układy skomponowane z  wykorzystaniem modułowych mebli łazienkowych – Stilla, Torino i Multi Open|Multi Glass, marki Ø NAS. Ich największą zaletą jest MODUŁOWOŚĆ, dzięki której można stworzyć dziesiątki różnorodnych aranżacji łazienek, optymalnie dopasowanych do przestrzeni, potrzeb i oczekiwań jej użytkowników. Na ekspozycji będzie można podziwiać aranżacje stworzone specjalnie na targi Warsaw Home, przystosowane do łazienki o rozmiarze S, M i L, tak, by w każdej przestrzeni zapewniały maksymalny komfort użytkowania i wygodę przechowywania.

 

Kolekcja TORINO - modułowe meble łazienkowe | marka O NAS

Nie zabraknie małych, zgrabnych, a jednocześnie pojemnych szafek podumywalkowych (w komplecie z dopasowanymi umywalkami) zaprojektowanych specjalnie do najmniejszych łazienek. Szafki te cechuje zmniejszona głębokość, by swoimi wymiarami nie zajmowały zbyt dużo miejsca i przemyślna koncepcja wnętrza, by wygodniej przechowywać niezbędne w łazience akcesoria.  Do szafek podumywalkowych polecamy płytsze, ale za to szersze słupki, które funkcjonalnie uzupełnią aranżację łazienki w rozmiarze S.

 

Szafka podumywalkowa SETTO z umywalką TUMMY | marka Ø NAS  Szafka podumywalkowa KIM z umywalką MINI orazsłupiemMultiGlass | Ø NAS

Meble łazienkowe marki Ø NAS pokazane będą w cieszących się niesłabnącą popularnością białych, błyszczących lakierach, choć w sprzedaży znajdziemy również inne, atrakcyjne wybarwienia lakierów i dekorów.

Ekspozycję uzupełnią meble łazienkowe marki Defra, m. in. z kolekcji Senso i Guadix w atrakcyjnych i nieco zaskakujących kolorach oraz aranżacjach niekoniecznie łazienkowych.

 

Kolekcja SENSO | marka Defra - lakier biały połysk/ folet soho mat

Jesteśmy przekonani, że stoisko marki Defra i Ø NAS zachwyci estetycznie i funkcjonalnie. Jego aranżacja, której przewodnim tematem będzie natura okolic, gdzie firma Deftrans ma swoją siedzibę, utrzymana będzie w ciepłych, zgodnych z aktualnymi eko-trendami wnętrzarskimi barwach, a zaprezentowane meble pokażą kompleksowość brył, ich najbardziej funkcjonalne układy i ciekawe aranżacje, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek.

Zapraszamy na nasze stoisko

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym każdy, zarówno miłośnicy dobrego wzornictwa, poszukujący funkcjonalnych i ponadczasowych mebli łazienkowych, jak i architekci i projektanci wnętrz, szukający inspiracji i najlepszych produktów dla swoich klientów znajdą kolekcje, które spełnią ich oczekiwania i pozwolą wyczarować najpiękniejsze i najwygodniejsze łazienki, bez względu na ich wielkość.

Szczególne zaproszenie kierujemy do projektantów i architektów wnętrz, którym, w zmian za krótką rozmowę z nami, przekażemy  stały dostęp do bazy plików 3D marki Ø NAS i Defra.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 2.37 w hali B, od 3-6 października 2019r. na Targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.warsawhome.eu

 

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter