Blog

Chcesz urządzić piękne wnętrze? Szukasz pomysłu na wygodną aranżację? Zajrzyj na nasz blog i zainspiruj się!

Niezwykle ważnym elementem podczas budowy i remontu łazienki jest kwestia wykończenia ścian i podłogi. Jest to związane z tym, że w pomieszczeniu wilgotność jest bardzo wysoka i nie każdy materiał nadaje się do zastosowania w takich warunkach. Jak wykończyć ściany i podłogę w łazience, to praktyczny poradnik na temat sposobów uchronienia się przed negatywnymi skutkami […]

styczeń 28, 2019
Kolekcja SENSO | marka Defra

Aranżacja łazienki nie jest zadaniem łatwym. Istnieje jednak jeden niezawodny sposób na to, aby każde tego typu pomieszczenie wyglądało modnie i elegancko, ale zachowywało swoją funkcjonalność. Przedstawiamy kilka przydatnych wskazówek, jak zaprojektować wnętrze na miarę każdego gustu w prosty sposób.

styczeń 21, 2019
Kolekcja mebli łazienkowych Guadix | Defra

Obecnie dominującym kolorami, jakie są najczęściej wybierane w łazienkach to szarości, biele czy beże. Jednak coraz chętniej decydujemy się na bardziej oryginalne rozwiązania, aranżując swoje wnętrza w odcieniach czerwieni, błęktu i innych nasyconych barw. Jak urządzić łazienkę w kolorze, by była modna i praktyczna?

styczeń 11, 2019
Wizualizacja łazienki wyposażonej w meble łazienkowe FLOU | marka Defra

Łazienka jest tym pomieszczeniem, które niechętnie remontujemy i w którym nieczęsto zmieniamy wystrój. Jest to związane z kosztami, a także trudnościami, jakie sprawia wyłącznie z użytku tego strategicznego miejsca. Przedstawiamy rozwiązania dekoracyjne, które nie znudzą się po jednym sezonie.

grudzień 28, 2018

Nowy Rok to czas nowych planów i nowych nadziei.  Jaki będzie nadchodzący 2019 rok? Czy przyniesie oczekiwane czy nieprzewidziane zmiany? Będzie dobry czy raczej zły? Czy będzie sprzyjał relaksowi? Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Sprawdźmy to razem! Specjalnie dla Was […]

grudzień 23, 2018
Aranżacja łazienki z wykorzystaiem mebli łazienkowych z kolekcji POINT

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. Problem powiększa się wprost proporcjonalnie do zmniejszania się metrażu, jakim dysponujesz. Ilość przedmiotów i sprzętów, jakie chcesz zmieścić w tym pomieszczeniu, często przekracza fizyczne możliwości. Przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących tego, jak rozwiązać problem ciasnego pomieszczenia, w którym nieprzyjemnie spędza się czas i stworzyć przytulną łazienkę.

grudzień 14, 2018

W trakcie świąt Bożego Narodzenia zależy nam, aby w całym domu panowała klimatyczna atmosfera. Ubieramy choinkę, stroimy pokoje światełkami, jednak często zapominamy o łazience. To  pomieszczenie również możemy elegancko przystroić. W tym celu wystarczy poznać kilka prostych sposobów, które zagwarantują zachwycający efekt końcowy. Jak stworzyć świąteczny wystrój w łazience?

grudzień 7, 2018
Aranżaccja łazienki w wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji OLEX.

Łazienka to miejsce, które powinno kojarzyć się nam z relaksem i odpoczynkiem. Odpowiednio wyposażona będzie w stanie poprawić nasz nastrój po ciężkim dniu. Jeśli chcemy, by nasza łazienka była wyjątkowo przytulna i jednocześnie modna, warto zdecydować się na zaaranżowanie jej w kolorach natury. 

listopad 28, 2018
cyrtyna naturalne srodki czystosci

Utrzymanie łazienki w czystości to nie lada wyzwanie. Często wydajemy znaczną część budżetu na drogie detergenty, które powodują, że powierzchnie ulegają zniszczeniu. Istnieje jednak rada na obydwa problemy związane z pielęgnacją łazienki. Z pomocą przychodzą nam produkty, które masz w swojej kuchni. Poniżej prezentujemy sposoby na domowe porządki – 3 przepisy na naturalne środki czystości […]

listopad 23, 2018
Aranżacja łazienki z wykorzystaiem mebli łazienkowych z kolekcji POINT

Łazienka jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Spędzamy coraz więcej czasu i mamy wobec niej wyższe wymagania, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Ma być miejscem, w którym nie tylko będziemy mogli się umyć, ale też zrelaksować i zrzucić z sobie problemy dnia codziennego. Często to właśnie w łazience możemy poczuć się naprawdę sobą. Dlatego […]

listopad 22, 2018
Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter