Aktualności

Kolekcja GUADIX marki DEFRA została wyróżniona w tegorocznej, XIX edycji konkursu Łazienka – Wybór Roku 2020, organizowanego przez magazyn branżowy Łazienka i portal Ryneklazienek.pl. Jury Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej […]

kwiecień 16, 2020
Ekspozycja Defra na targach Warsaw Home w październiku 2019r.

Modułowe meble, funkcjonalne aranżacje, inspirujące stoisko – tak na targach Warsaw Home zaprezentowała się mara Defra. Towarzyszyła jej nowa na polskim rynku marka Ø NAS. Zobacz relację z tego wydarzenia!

październik 16, 2019

Dowiedz się więcej o Defra i Ø NAS na targach Warsaw Home! Odwiedź nasze stoisko w dniach 3-6 października i zobacz, co nowego do łazienki małej, średniej i całkiem dużej możemy Ci zaproponować! Zapewniamy, że pośród propozycji meblowych i aranżacyjnych naszych dwóch marek – Defra i Ø NAS – z pewnością dostrzeżesz coś interesującego, innowacyjnego […]

wrzesień 12, 2019
Noc z Designem - zaproszenie

Po raz kolejny marka Defra zaprezentuje swoje produkty na jednym z najważniejszych polskich wydarzeń, poświęconych współczesnemu wzornictwu – wrocławskiej NOCY Z DESIGNEM.  Zaproszenie jest dla nas wyróżnieniem i docenieniem jakości i wzornictwa naszych mebli łazienkowych, które od ponad 20 lat wypełniają łazienki Polaków i nie tylko.   

czerwiec 6, 2019

Pobierz uaktualnioną bazę Cad Decor mebli, umywalek i luster marki Defra i modułowych mebli łazienkowych marki Ø NAS i zaprojektuj łazienkę funkcjonalną, wygodną i piękną.

maj 9, 2019

Funkcjonalnie zaaranżowana łazienka będzie cieszyć ich użytkowników przez długie lata. Zwłaszcza doskonale dobrane i rozplanowane meble pozwolą nie tylko umieść w nich wszystkie potrzebne, choć na co dzień nieużywane przedmioty i produkty, ale również maja wpływ na odbiór estetyczny przestrzeni, rozświetlając czy optycznie powiększając przestrzeń.

kwiecień 12, 2019
Kolekcja SENSO wyrózniona Diamentem Meblarstwa i Łazienka - Wybór Roku

Zmysłowa kolekcja SENSO zachwyca po raz kolejny! Tym razem jurorów konkursu Łazienka – Wybór Roku 2019, którzy przyznali jej zaszczytne wyróżnienie. To uznanie dla stylu, oryginalności i funkcjonalności naszych mebli z kolekcji SENSO.

kwiecień 10, 2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ŁAZIENKA – WYBÓR ROKU i zachęcamy do oddania głosu na nasze kolekcje mebli łazienkowych !   W tegorocznym konkursie biorą udział 3 nasze kolekcje mebli łazienkowych: FLOU – meble łazienkowe dla wielbicieli minimalizmu, marki Defra ➡ Zagłosuj na FLOU SENSO – kolekcja, inspirowana skandynawskim wzornictwem, marki Defra ➡ Zagłosuj […]

marzec 6, 2019
Wizualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowcyh z kolkecji SENSO, laureata konkursu Diament Meblarstwa

Już po raz trzynasty kapituła konkursu Diament Meblarstwa złożona m.in. z architektów, projektantów wnętrz, dziennikarzy, ekspertów branżowych i przedstawicieli handlu wyróżniła najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz na rynku. W tegorocznej edycji konkursu uznanie ekspertów zdobyła kolekcja mebli łazienkowych SENSO marki Defra. Przyznany tytuł to potwierdzenie wysokiej jakości i wzornictwa produktu wprowadzonego na […]

listopad 13, 2018
CERSAIE 2018_stoisko Defra

Obecność DEFRA na Międzynarodowych Targach Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE2018 jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem.  Przygotowujemy się do niego przez wiele miesięcy. Projektujemy stoisko, by zachwyciło odwiedzających targi, szykujemy  odpowiednie materiały, ale przede wszystkim przygotowujemy ofertę, która zachwyci wszystkich.

październik 11, 2018
Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter